Renault Clio 1.2 Extreme Özellikleri

6 dk okuma süresi

Renault markasının Türkiye pazarında 2007 ve 2009 yıllarında üretilmesine rağmen varlığını hala sürdürebilen modeli Clio 1.2 Extreme, sürüş kalitesi ve bahşetmiş olduğu konfor ile insanların güvenini kazanmış ve gün geçtikçe de kalitesini göstererek kazanmaya devam ediyor.

Clio 1.2 Extreme Özellikleri

Renault Clio Extreme, sunmuş olduğu geniş hacim ve güvenlik önlemleriyle kullanıcılarını tatmin ediyor. Benzinli ve dizel seçeneklerini bulundurması, bol renk seçeneği ve 80 beygirlik güçlü beygiri ile sürüş kalitesini arttırırken aynı zamanda göz zevkini de doyuruyor.

Clio 1.2 Extreme, Clio 1.2 Extreme özellikleri

İç Özellikleri

Renault Clio Extreme, sürücüye yönelik ilk iç özelliği olan direksiyondan kumanda edilebilen kontrolüyle pratik bir sürüş zevki sağlıyor.

Konforlu ve geniş iç kabiniyle yolculara rahat bir seyahat imkânı tanıyan Renault Clio Extreme  aynı zamanda geniş saklama ve taşıma bölmeleriyle cezbedici hale geliyor. 1-3 – 2-3 Asimetrik Katlanabilir Arka Koltuklar ile geniş alan konforu sağlıyor. Malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olması arabanızın daha uzun yıllar boyu yollara hâkim olmasına neden oluyor. Uzun ömrünün yanında gözünüzün zevkine hitap etmesi sürüş konforunu iki katına çıkarmakta.

Dış Özellikleri

Hemen her kullanıcı profiline her yönüyle hitap eden Renault Clio Extrema, birçok renk seçeneği, gövde rengi kapı kolları ile tasarımda gözleri doyurmaktadır. Geniş ve gelişmiş tasarımı olan bu araç konforu en üst seviyeye çıkarırken bir yandan da göz zevkinin doruklara ulaşmasına sebep olmaktadır. Halojen farlar ve far yükseklik ayarı ile ile maliyeti kısabilir ve tasarruflu sürüşünüzün keyfine bakabilirsiniz.

Renault Clio 1.2 Extreme 80 Bg Alınır mı?

Renault Clio Extrema, sağladığı güvenlik seçenekleri ve sunduğu sürüş rahatlığı ile zaten hala piyasadaki yerini korumaktadır. Konforlu, güvenli ve geniş hacmiyle birçok insana gönül rahatlığıyla sürüş imkanı sunması ve bunun yanında minimal ve beygir gücünün güçlü olması açısından tercih edilmesi makul bir araçtır.

 

Renault Clio 1.2 GT Line Özellikleri Nelerdir?

Renault markasının Türkiye pazarına 2016 yılında giriş yapmış Clio modeli 1.2 GT Line, yenilikçi dizaynı, yüksek güvenlik önlemleri ve 120 beygirlik güçlü motoru ile kullanıcılarına büyüleyici bir yolculuk vadetmektedir.

Clio 1.2 GT Line Özellikleri

Renault Clio GT Line, yenilikçi ve yüksek teknolojiyle donatılmış dizaynı ile piyasadaki yerini korumayı sürdürüyor.

Göz zevkine halihazırda hitap etmesi ve yanında sunmuş olduğu konforlu sürüş keyfi sürmüş olduğunuz aracın aslında hayat kalitenizi arttırmasına neden oluyor. Birçok multimedia seçeneği sürüşüşünüzün daha da keyifli olmasına sebebiyet verir.

Renault Clio 1.2 GT Line

İç Özellikleri

Renault Clio Extreme, sürücüye yönelik ilk iç özelliği olan direksiyondan kumanda edilebilen kontrolüyle pratik bir sürüş zevki sağlıyor. Bunun yanında birçok mutlimedia seçeneği ve navigasyonu ile teknoloji ile donatılmış bu araçta keyifli ve sürüşü kolay bir yolculuğa merhaba diyebilirsiniz.

Konforlu ve geniş iç kabiniyle yolculara rahat bir seyahat imkânı tanıyan Renault Clio GT Line  geri görüş kamerası ve arka ses ötesi park radar sistemi ile olası şanssızlıkları önleyebiliyor. Hava yastıkları ve hız sabitleme sistemi aslında bu aracın sizin canınızı sizden daha çok önemsediğini göstermektedir.

Dış Özellikleri

Hemen her kullanıcı profiline her yönüyle hitap eden Renault Clio GT Line , birçok canlı renk seçeneği, gövde rengi kapı kolları ile tasarımda gözleri doyurmaktadır. Teknolojik ve futurist tasarımı olan bu araç konforu en üst seviyeye çıkarırken bir yandan da göz zevkinin doruklara ulaşmasına sebep olmaktadır. Elektrikli katlanabilir dış aynaları ile aynaların ömrünü arttırabilir, led ön farlar ile en karanlık gecelerinizi en aydınlık gecelerinize çevirebilir ve güvenli şekilde yolculuk yapabilirsiniz

İlgili İçerik
Renault markasının sadeliğe ve kaliteye önem veren modellerinden biri olan Clio Expression, Clio modelinin alt...

Renault Clio 1.2 GT Line 120 Bg Alınır mı?

Renault Clio GT Line sağladığı güvenlik seçenekleri, teknolojik ve gelecekçi dizaynı ile yolların prensi konumundadır. Konforlu, güvenli ve geniş hacmiyle birçok insana gönül rahatlığıyla sürüş imkanı sunması ve bunun yanında sunmuş olduğu teknik ve multimedia özellikleri ile birçok modelden önde gelmektedir. Bu aracı almak ve ömür boyu kullanmak hiç de saçma bir fikir değil.

 

Renault Clio 1.2 Icon Özellikleri Nelerdir?

Renault markasının Icon modeli Türkiye pazarına 2015 yılında giriş yapmış bir aracı olmasına rağmen yenilikçi dizaynı ve klasındaki araçlarına göre 75 beygirlik ortalama motor gücüyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilmiş ve hala tercih edilme hakimiyetini sürdürmektedir.

Clio 1.2 Icon Özellikleri

Renault Clio GT Icon, yenilikçi ve renkli dizaynı ile gözlere hitap ederken düşük yakıt tüketimi ile cebinizi de koruyor.

Göz zevkine halihazırda hitap etmesinin yanında ekonomik bir araç olması, aracınızı rahatça sürmeniz için gerekli sebeplerden sadece biri. Euro 5 yakıt tipiyle de çevreci bir araç olması aracınızın sadece sizi değil üzerinde yaşamış olduğumuz dünyamızın da ömrünü arttırıyor. 4 silindirli motoru ve geniş bagaj hacmi sürücülerin sürüş kalitesini arttırmasında önemli roller oynamaktadır.

Renault Clio 1.2 Icon

İç Özellikleri

Renault Clio Icon, derinlik ve yükseklik ayarı olan ve deri kaplamalı direksiyon ile yolculuğunuzun ana kriteri olan direksiyonunuzun kullanım konforunu arttırmaktadır. Bunun yanında hava yastıkları ve güç limitörlü kemerleri ile yolculukta kafanızın rahat olmasını sağlamaktadır.

Konforlu ve geniş iç kabiniyle yolculara rahat bir seyahat imkânı tanıyan Renault Icon, 60 : 40 Oranında Katlanabilir Arka Koltukları ile geniş alan hacmi sağlamaktadır. Bunun yanında en önemli filtrelerden biri olan polen filtresini de bulundurması aracınızın içinde dolaşan havanın daha sağlıklı olmasına ve aldığınız nefesin daha kaliteli olmasına sebep oluyor. Direksiyon kumandalı ses sistemi ve bluetooth bağlantı seçeneği ile yolculuğunuz süresince dilediğiniz müzikleri dinlemenizi ve keyifli bir yolculuğa çıkmanızı sağlıyor.

Dış Özellikleri

Hemen her kullanıcı profiline her yönüyle hitap eden Renault Clio Icon, birçok canlı renk seçeneği, gövde rengi kapı kolları ile tasarımda gözleri doyurmaktadır. Çıkmış olduğu döneme göre en yenilikçi tasarıma sahip olan bu araç konforu en üst seviyeye çıkarırken bir yandan da göz zevkinin doruklara ulaşmasına sebep olmaktadır. Isıtmalı ve katlanabilir dış aynaların hem sürüş kalitenizi hem de araç sağlığınızı en üst seviyeye çıkardığını unutmamak gerek.

Renalut Clio 1.2 Icon 70 Bg Alınır mı?

Renault Clio icon sağladığı güvenlik seçenekleri, yenilikçi dizaynı ve iç ekran seçenekleri ile bir “ikon” rolünü üstlenmektedir. Konforlu, güvenli ve geniş hacmiyle birçok insana gönül rahatlığıyla sürüş imkanı sunması ve bunun yanında sunmuş olduğu teknik ve ekran özellikleri ile birçok modelden önde gelmektedir. Bu aracınızı garajınıza dahil etmek doğru bir seçenek olacaktır.

 

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x